Limanowa 5 Wyścig Górski Przełęcz pod Ostrą
16 czerwca 2013
16 GRAND PRIX SOPOT 2013. 7-8 ruda GSMP
8 lipca 2013

28 Rajd Karkonoski dla Kajetana Kajetanowicza

Trzykrotny Mistrz Polski Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem nie dali szans rywalom i pewnie wygrali 3 rundę RSMP oddając tylko ostatni odcinek specjalny rajdu, który padł łupem drugiego na mecie Wojtka Chuchały jadącego z pilotem Kamilem Hellerem.

Sporo emocji wywołała walka o 3 miejsce – jadący od początku na tej pozycji Łukasz Habaj popełnił błąd i dwukrotnie opuścił trasę. Takiej szansy nie mógł nie wykorzystać Tomek Kuchar, który tym samym dowiózł do mety 3 miejsce w generalce. Czwarte miejsce wywalczył Maciej Rzeźnik, a Łukasz Habaj wylądował ostatecznie na 5 miejscu.

W klasyfikacji aut napędzanych na jedną oś najszybszy był Bryan Bouffier przed Jankiem Chmielewskim, zwycięzcą Citroen Racing Trophy Polska. Na najniższym stopniu wśród „osiek” podium stanął Szymon Kornicki.

Szczegółowe wyniki 28 Rajdu Karkonoskiego

źrodło: rajdkarkonoski.pl

Firma Rally Communication – podczas Rajdu Karkonoskiego współpracowała w zakresie zabezpieczenia łączności radiowej na trasie rajdu i z jego Centrum Kierowania, co wspomomogło bezpieczne zarządzanie przebiegiem imprezy.