rally-logoJako jedyna firma w Polsce od wielu lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie opracowywania i obsługi systemów łączności na największych i najbardziej spektakularnych wydarzeniach ze świata sportów samochodowych: rajdach, wyścigach górskich, rajdach enduro i wielu innych imprezach sportowych, organizowanych w Polsce.

Oferujemy:

Kompleksowe opracowanie i organizację systemów łączności radiotelefonicznej, pokrywając zasięgiem radiowym trasy rajdowe i wyścigowe. Umożliwiamy w ten sposób przekazywanie informacji, sprawne alarmowanie i komunikowanie się osób funkcyjnych, a tym samym bezpieczne kierowanie przebiegiem imprezy przez jej Centrum Kierowania.

Przekaz wyników on-line do Centrum Kierowania Imprezą i udostępnieniu ich zawodnikom oraz przede wszystkim kibicom za pomocą darmowej usługi wap a także na stronie internetowej www.wyniki-online.pl

Wykorzystując produkty naszych partnerów testujemy nowe technologie na trasach rajdów samochodowych i wyścigów górskich. Współpracowaliśmy przy tworzeniu systemu do śledzenia pojazdu (zawodnika) przy pomocy narzędzia GPS. Wykorzystujemy nawigację samochodową jako Elektroniczną Książkę Drogową dla samochodów funkcyjnych organizatora.

Od 2008 roku z sukcesem wprowadziliśmy nowy produkt polegający na spływie wyników on-line do Centrum Kierowania Wyścigiem i udostępnieniu ich zawodnikom oraz przede wszystkim kibicom za pomocą darmowej usługi wap a także na stronie internetowej www.wyniki-online.pl

Wykorzystując technologię GPRS, czas przejechania linii startu/mety przekazywany jest na serwer, aplikacja znajdująca się na serwerze oblicza czas przejazdu zawodnika, który w czasie rzeczywistym zostaje wyświetlony na stronie www.wyniki-online.pl  oraz  na  wap.wyniki-online.pl. Dzięki naszemu przekazowi kibice na trasie oraz kibice, którzy nie mogą oglądać bezpośrednio zawodów mogą śledzić zmagania „górali” podczas zawodów. Na stronie, oprócz wyników podawane są tzw. newsy  o wydarzeniach związanych bezpośrednio z zawodami. Witrynę wzbogaciliśmy również o wyniki archiwalne ze wszystkich obsługiwanych rund GSMP.

Unikalność naszej działalności jest wynikiem połączenia pasji, zamiłowania i wiedzy z wieloma latami doświadczeń w tworzeniu systemów łączności radiowej na terenach o zróżnicowanym ukształtowaniu.

W swoim dorobku ponad 130 imprez na terenie całej Polski możemy poszczycić się zabezpieczaniem łączności na tych najbardziej prestiżowych:

  • 66 Rajd Polski – runda WRC (Rajdowe Mistrzostwa Świata)
  • 79. Sześciodniówka Motocyklowa Enduro Mistrzostwa Świata Zespołów Narodowych   I S D E 2004 Kielce – Miedziana Góra.
  • Finał Mistrzostw Europy w Rajdach Motocyklowych Enduro – Kielce 2003
  • Rundy Mistrzostw Europy w Rajdach Samochodowych i Wyścigach Górskich rozgrywane w Polsce

Ponadto oferujemy:

ag Firma Rally Communication jest autoryzowanym dealerem AutoGuard S.A. – wiodącą na rynku polskim firmą produkującą nowoczesne systemy zarządzania i ochrony pojazdów. Autoguard to przede wszystkim profesjonalne autorskie systemy kontroli, monitoring pojazdów w tym  gospodarka paliwowa (monitorowanie pracy pojazdu – zużycie paliwa, obroty silnika, lokalizacja pozycji online).

icomlogoFirma Rally Communication jest autoryzowanym dealerem produktów firmy ICOM. Oferta obejmuje radiotelefony profesjonalne, morskie, lotnicze oraz sprzęt krótkofalarski wraz z szerokim asortymentem akcesoriów produkowanych w Japonii. Jest to sprzęt najwyższej klasy, odpowiadający światowym standardom, regulującym bardzo ściśle wymogi stawiane urządzeniom radiokomunikacyjnym.